Zahradní traktory - DOPRAVA do 100km a zaškolení ZDARMA

20 40 80

K létu neodmyslitelně patří kromě koupání, opalování a grilování také sekání trávy, která nezadržitelně roste všude, kde se dá a to přímo nadzvukovou rychlostí. Pokud vás však už nebaví věčné běhání za normální sekačkou, můžete si koupit buď robotickou sekačku (funguje na stejném principu jako robotické vysavače), která ovšem není vhodná pro příliš členitý terén, nebo velkou plochu; anebo si můžete pořídit zahradní traktor a sekání trávy si opravdu užít.

Zahradní traktory jsou sice o něo dražší než běžné sekačky, ale cena nejlevnějšího modelu se blíží průměrné ceně sekačky. Výhodami traktoru je především pohodlí, které při sekání trávy nabízí a také velikost plochy, kterou je schopný posekat bez nutnosti vysypání sběrného koše (některé modely mají v nabídce dokonce i elektrické vyklápění tohoto koše); z traktoru tak můžete slézt, až když je skutečně hotovo.

Traktor vám nemusí sloužit jen v létě při sekání trávy, ale může se stát účinným pomocníkem například při zlepšování kvality vašeho trávníku. K dostání jsou travní provzdušňovače, postřikovače, nebo válce. Připojit se k traktoru však dá i radlice na odhrnování sněhu. Sníh z příjezdové cesty je pak odhrnutý raz dva. Kromě běžné sekačky, tak můžete dát navždy sbohem i lopatě a bolavým zádům.

S obsluhou traktoru si nemusíte dělat starosti, protože při jeho předávání vás náš zkušený personál důkladně proškolí tak, abyste ho bez problémů zvládli používat i udržovat zároveň. Věřím, že potom pro vás sekání trávy už nikdy nebude otravnou povinností, ale zábavou spojenou s pobytem na čerstvém vzduchu vaší zahrady.

Pokud potřebujete poradit s výběrem, zkuste si nejdříve přečíst článek:

Jak si vybrat zahradní traktor?


Musíte sekat rozsáhlé travní plochy a se 
zahradní sekačkou vás to už nebaví? Pak je určitě správnou volbou zahradní traktor. Traktor je vynikající celoročně využitelný pomocník při pravidelném sekání a sběru trávy a ve spojitosti s dalším příslušenstvím lze přepravovat náklad, provzdušňovat, hnojit, kropit a válcovat trávník. Umí sbírat listí, odklízet sníh a čistit chodníky.                  

 


                            DOPRAVA do 100km a zaškolení ZDARMA                                                                                                                        traktory jsou při předání připravené k provozu