Zahradnické nářadí - Značka - Scheppach

Zahrada

Profesionální zahradnické nářadí pro snadnější práci

Nabízíme kvalitní zahradnické nářadí a příslušenství. Hlavní část produktové nabídky tvoří zahradní nářadí Fiskars, které vyniká vysokou odolností a precizním zpracováním navrženým pro intenzivní užívání. Jednoduše finská značka Fiskars je zárukou kvality, dlouhé životnosti a skvělé ergonomie pro snadnější práci.

Příslušenství pro zahradu, grily a bazény

Z nářadí Fiskars si u nás vyberete odolné lopaty a rýče, hrábě různých provedení, zahradnické nůžky, malé i velké sekery či sněhová hrabla a škrabky na led. Kromě zahradního nářadí vám poskytujeme skleníky a fóliovníky pro pěstování zeleniny, praktické krycí plachty a ochranné pomůcky. Ženy jistě potěší zahradní rukavice v krásném designu, se kterými i při zahradničení budete vypadat stylově. Dále nabízíme velký výběr příslušenství pro bazény, zahradní jezírka a zavlažování zahrad. Dodáváme kalová čerpadla, rychlospojky a adaptéry, hadice, stříkací pistole a postřikovače různých druhů. Vyberete si také příslušenství k zahradním grilům WEBER – dřevěné uhlí, podpalovače, čističe grilů a další sortiment.

Stačí si jen vybrat

Zahradnické nářadí a příslušenství máme skladem. Stačí si jen vybrat. A pokud si nevíte rady s výběrem, zavolejte nám. Rádi vám odborně poradíme. Nebo se za námi zastavte do prodejny ZT Gronych v Šumperku. Zároveň u nás dovybavíte svou dílnu profi dílenským nářadím a vyberete si novou zahradní techniku. Veškeré zboží vám rychle doručíme po celé České republice a ve všech státech EU.