Zahradní technika - x_

Výkonná zahradní technika pro domácí i profesionální využití

Přejete si mít zahradu jako z katalogu? Hledáte kvalitní a spolehlivou techniku pro hobby i profesionální využití? Sháníte novou sekačku, křovinořez nebo řetězovou pilu? U nás jste správně! Dodáváme výkonnou zahradní techniku a kvalitní nářadí od značek Makita, Wolf Garten, Vares, Wisconsin, Dakr a mnoha dalších. Začněte s výběrem.

Zahradní technika pro všechny příležitosti

Dodáváme zahradní techniku a dílenské nářadí pro komplexní údržbu zahrady. Pro dokonalé sečení trávníku si vyberete benzínové a elektrické sekačky v mnoha výkonnostních provedeních. Keře a živé ploty vám pomohou zkrátit plotové nůžky, polostřihy a křovinořezy. A pro ořez či kácení stromů nabízíme výkonné motorové řetězové pily i lehké a praktické aku pily. Dále vám nabízíme postřikovače, vertikutatory, akumulátorové nářadí a zahradní příslušenství. S naším vybavením vám zahradní práce půjdou jednoduše od ruky. 

S výběrem vám poradíme

Nejste si jistí výběrem? Zavolejte nám a nebojte se zeptat na vše, co vás zajímá. S výběrem vám ochotně poradíme. Zahradní techniku a nářadí si můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší prodejně ZT Gronych v Šumperku. Na veškerou zahradní techniku vám poskytujeme záruční servis i velký výběr náhradních dílů. Zakoupené zboží vám doručíme po celé ČR i do zahraničí.