Zahradní grily WEBER - Prodloužená záruka 12 let

Americké grily WEBER pro perfektní grilování

Patří k vašim koníčkům zahradní grilování? Přejete si pořídit zahradní gril, který vyniká precizním zpracováním, odolnou konstrukcí a nenáročnou údržbou? Zahradní grily WEBER jsou správnou volbou. Kultovní americká značka WEBER, s tradicí od roku 1952, patří k celosvětové špičce, která udává trendy a zároveň neúnavně posiluje kulturu grilování. Zahradní grily WEBER vynikají poctivou konstrukcí, dlouhou životností a jednoduchým používáním, které z grilování nedělá složitou „vědu“. Vše podtrhuje originální a nápaditý design. Zahradní grily WEBER dodáváme ve všech dostupných provedeních. Vyberete si plynové a elektrické grily, moderní peletové grily i tradiční briketové grily na dřevěné uhlí.

Nabízíme pestrý výběr příslušenství

K zahradním grilům WEBER dodáváme velké množství příslušenství a náhradních dílů. Dodáváme podpalovače a podpalovací kostky, dřevěné brikety a plynové kartuše pro plynové grily. Pro nejlepší požitek z grilování nabízíme litinové mřížky a pánve, grilovací koše, keramické formy na koláče, pizza kameny a další příslušenství, se kterým gril využijete naplno. A aby vám čištění grilu šlo hezky od ruky, doporučujeme využít speciální kartáče, špachtle a spreje na čištění roštů.

S výběrem vám poradíme

Poznejte americké zahradní grily WEBER. Vyberte si z naší široké nabídky, nebo nám rovnou zavolejte a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Provedeme vás výběrem a doporučíme nejlepší variantu přesně pro vaše potřeby. Zahradní grily si můžete také prohlédnout v naší prodejně zahradní techniky Gronych v Šumperku. Nepřehlédněte kvalitní dílenské nářadí a náhradní díly na zahradní techniku za výhodné ceny.