Příslušenství - Značka - ZAMA

Doplňkové příslušenství a spotřební materiál 

Dodáváme velké množství příslušenství pro zahradní techniku. S doplňkovým příslušenstvím poskytnete svým strojům nejlepší péči v oblastech údržby, spolehlivého chodu a výkonu. Nabízíme příslušenství pro zahradní techniku  UNI, Vares, Oleo Mac, Oregon, Stihl, Briggs & Stratton a mnoha dalších značek. Poskytujeme vám výhodné ceny a rychlé dodání po celé České republice i v zahraničí. 

Vyberete si z širokého sortimentu

Vyberete si z pestré produktové nabídky. Dodáváme příslušenství pro zahradní traktory křovinořezy, štípače dřeva, zahradní kultivátory, frézy, pily a pro další zahradní techniku. Dále si vyberete příslušenství pro úklidovou techniku – vysavače, zametací stroje a tlakové myčky. Dodáváme spotřební materiál, mezi které patří oleje a maziva, baterky a nabíječky, vrtáky, strunové hlavy a struny do sekaček, palivové kanystry či prodlužovací kabely.

Získáte rychlé doručení

Veškeré příslušenství pro zahradní techniku máme skladem u nás, nebo u našich dodavatelů. Díky tomu vám poskytujeme rychlé doručení po celé České republice. Zboží zasíláme také do všech států Evropské unie. Nebo se za námi zastavte do naší prodejny ZT Gronych v Šumperku, kde si vyzkoušíte kvalitní zahradnické nářadí a prohlédněte špičkové zahradní grily WEBER, se kterými se stanete mistry grilování.