O nás

Naše společnost se zaměřuje na prodej zahradní techniky, náhradních dílů a servis (záruční - u vybranných značek). Prodáváme sekačky na trávu, křovinořezy, travní a zahradní traktory, řetězové motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy, strunové a bubnové sekačky, drtiče a štěpkovače, provzdušňovače trávníků (vertikutátory), elektrocentrály, kalová čerpadla, plotostřihy, postřikovače, samostatné motory pro sekačky a drobné zahradní nářadí od renomovaných firem DOLMAR, MTD, YARD MAN, CUB CADET, WOLF GARTEN, BOLENS, BRILL, HOMELITE, RYOBI, MARUNAKA, Makita, SCHEPPACH, WOODSTAR, VARES, DAKR, CANADIANA, AMA, Briggs & Stratton, HONDA, Kawasaki, KOHLER, FISKARS.


Zahradní technika Šumperk ZT Gronych je tu pro Vás již od roku 1995 a na Šumpersku patří k prvním společnostem podnikajícím v oboru servis a prodej zahradní techniky.

Kromě zahradní techniky nabízíme i krbová kamna a krbové vložky od výrobců ABX, HAAS & SOHN, JOTUL, NORDICA, EDILKAMIN, KVS MORÁVIA, ŽELETAVSKÁ KAMNA, BEF, MBS a dalších.  Pro sortiment v plném rozsahu navštivte naši kamennou prodejnu zahradní techniky Šumperk, kde Vám vše rádi předvedeme a odborně poradíme.