O firmě

Naše společnost se zaměřuje na servis (záruční - u vybranných značek) a prodej zahradní, lesní a dílenské techniky všeho druhu. Prodáváme sekačky na trávu, křovinořezy, travní a zahradní traktory, řetězové motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy, strunové a bubnové sekačky, drtiče a štěpkovače, provzdušňovače trávníků (vertikutátory), elektrocentrály, kalová čerpadla, plotostřihy, postřikovače, samostatné motory pro sekačky a drobné zahradní nářadí od renomovaných firem DOLMAR, MTD, YARD MAN, CUB CADET, BOLENS, BRILL, HOMELITE, RYOBI, MARUNAKA, Makita, SCHEPPACH, WOODSTAR, ECHO, BLUE BIRD, GRIZZLY, HECHT, Snapper, VARES, DAKR, CANADIANA, AMA, Briggs & Stratton, HONDA, Kawasaki, KOHLER, Lamgorghini, FISKARS.


Zahradní technika Šumperk
 ZT Gronych je tu pro Vás již od roku 1995 a na Šumpersku patří k prvním společnostem podnikajícím v oboru servis a prodej zahradní techniky.

Kromě zahradní techniky nabízíme i krbová kamna a krbové vložky od výrobců ABX, HAAS & SOHN, JOTUL, NORDICA, EDILKAMIN, KVS MORÁVIA, ŽELETAVSKÁ KAMNA, BEF, MBS a dalších. Na našich webových stránkách naleznete ukázky zboží z jednotlivých kategorií. Pro sortiment v plném rozsahu navštivte naši kamennou prodejnu zahradní techniky Šumperk, kde Vám vše rádi předvedeme a odborně poradíme.